Çizgili Gömlek Modelleri

Çizgili Gömlek Modelleri

Çizgili gömlekler her geçtiğimiz sezon daha fazla ürünler bizleri karşılıyorlar. Özellikle bu yıl çizgili gömlek modellerinde oluşan model çeşitliliği ve tasarım farklılıklarıyla birlikte, yeni sezon gömlekler arasında en çok dikkat çeken modeller olmayı çizgili gömlekler başarmış durumda. Her ortamda tercih edilebilir oluşları ve sade olduğu kadar klas da bir görünüm sağlamalarıyla hem erkeklerin hem de bayanların değişilmez modelleri olmuş durumdalar.

Bayanlar için Çizgili Gömlekler

Bayan çizgili gömlek modelleri, giyilecek yere göre tasarım farklılıklarına sahipler. Daha çok spor modellerin ilgi çektiği bayan çizgili gömleklerde klasik modeller de bir o kadar heyecan verici gözüküyor. Spor tarzda yer alan bayan çizgili gömlekler de trend renkler mavi-beyaz ve kırmızı-beyaz ikilisi oluyor. Bayanlar için çizgili gömlekler de ön plana çıkan renk kombinasyonu ise siyah-beyaz renklerden oluşuyor. Bayan çizgili gömlekler de kol detayı gibi küçük detaylar da oldukça fark yaratıcı bir görünüm sağlıyor.

Erkekler için Çizgili Gömlekler

Erkek gardıroplarında önemli bir yere sahip olan çizgili gömlek modelleri, bu sezon modasına ayak uydurmayı başarmış olarak markaların kreasyonlarında yerlerini alıyorlar. Erkekler, yeni sezon çizgili gömlekler ile istedikleri renk ve stile sahip ürünleri bulabilmekte zorlanmayacaklar. Çizgili gömlekler ile oldukça fark yaratıcı kombinler yapabilmek de erkeklerin en büyük avantajı olarak ön planda yer alıyor. Çizgili gömlek tercihi yapacaklar için detay olarak üzerinde arma yer alan modeller dikkatleri çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Bayan Tunik Gömlek Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Bayan Tunik Gömlek Modelleri, bayan tunik gömlek modelleri ve güzel bayan tunik gömlek modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Çizgili Gömlek Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Zeynep dedi ki:

    Nasıl sipariş veririz

Sayfa başına git