Siyah Çanta Modelleri

Siyah Çanta Modelleri

Siyahın çekiciliğini ve asil duruşunu bilen hanımların mutlaka gardolaplarında yer alan bir modelleri vardır. Siyah renk her zaman her şeyinizle uyum içinde olacak bir renktir. Ayakkabılarınızla uyumlu olduğu zaman açık renkler için bile kullanılmaktadır. En güzel deri üzerinde duran renge hayran olacaksınız. Siyahın en koyu tonu ile buluşan deri bir de kapitone dikişli siyah çanta modeli ile buluştuğunda harika bir görünüm açığa çıkarır. Kulplarında gümüş renk kullanılarak ağırlığını hissettiren çanta için ciddi görüşmelerinizde kullanabileceğiniz bir çanta olarak taşıyabilirsiniz. Kadının kendini alamadığı bu çanta seçenekleri arasında sıkışıp kalmamanın imkânı yok.

Şimdilerde moda olan püsküllü siyah çanta modelleri gençler tarafından da siyahın kullanılmasını kolaylaştırdı. Püsküller ile geriye dönüş yapan çanta dünyası her adımında farklı bir olguya imza atmak için kendini sürekli yenilemekte. Özellikle yılan derisi tasarımların üzerine uygulanan siyah örgü askı modelli küçük kulplu ve önden fark edilecek kadar büyük bırakılan fermuarı ile göze çarpmakta. Fermuar çanta üzerinde aksesuar olarak kullanılarak püskül detayı ile süslenmiştir. Kalın ve açık olarak tasarlanan fermuar sarı rengi ile ışıl ışıl çantanızın üzerinde fark edilmekte. Açık renklerle de kombinlenerek tasarlanan çantalar için kendi kombininizi kendiniz yaratma fırsatı bulabilirsiniz. Zımba detayının da çok kullanıldığı siyah ürünler içinde en beğendiğiniz ürünü almanız sizin için uzun bir süre kullanacağınız eşya anlamını taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan Şık Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Şık Çanta Modelleri, moda Şık Çanta Modelleri ve Şık Çanta Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git